Skip to content Skip to footer

Podczas tej wycieczki przejdziesz królewskimi korytarzami bogato zdobionej Galerii Uffizi. Zobacz najsłynniejsze na świecie dzieła sztuki: Leonarda da Vinci, Rafaella,

Caravaggio, Michała Anioła i innych. Będziesz podziwiać panoramę rzeki Arno z najbardziej prestiżowego okna we Florencji. Podczas chwili wytchnienia napijesz się kawy na muzealnym panoramicznym tarasie dzieląc się wrażeniami poznanych atrakcji. Po krótkiej przerwie wspólnie odwiedzimy Galleria dell’ Accademia.

Zobaczysz jak Michał Anioł w 3 lata ożywił bezużyteczną bryłę marmuru, która jest dziś symbolem renesansu i najpiękniejszego na świecie miasta Florencji. Mowa o Słynnym Dawidzie. Takie bliskie spotkanie ze sztuką i architekturą miasta zapamiętasz całe życie, a wspólnie spędzony dzień będzie aktywnym wypoczynkiem we Florencji.

Zobaczysz jak Michał Anioł w 3 lata ożywił bezużyteczną bryłę marmuru, która jest dziś symbolem renesansu i najpiękniejszego na świecie miasta Florencji.  Takie “bliskie spotkanie” zapamiętasz całe życie.

 

Rezerwacja

Wymagana wcześniejsza rezerwacja.

Sprawdź dostępność pod adresem e-mail: olechowska.iga@gmail.com

Jesteś sam lub jest Was tylko dwoje? Nie martw się! Napisz do mnie. Odpiszemy Ci z dostępnymi opcjami zwiedzania!

Czas trwania i cena
Czas trwaniaod 4 godzinyCenaod 99€/osBilet do muzeumNie wliczone w cenęRezerwacjeW sezonie letnim wymagana jest rezerwacja biletów do muzeów na min. 48h przed wizytąNegocjuj cenęZapraszam do kontaktuShare

Napisz

olechowska.iga@gmail.com

Zadzwoń

+39 3925470131

Dołącz

Zapraszam na mój instagram

Iga Olechowska © 2024. All Rights Reserved. Strona wykonana przez 712.pl.