Skip to content Skip to footer
Podróże indywidualne i grupowe dla firm

Dlaczego My?

Jesteśmy lokalnym Destination Management Company i organizujemy podróże indywidualne i grupowe we Włoszech. Ogromne znaczenie ma fakt, że jesteśmy na miejscu i mamy bezpośredni kontakt ze strukturami, które proponujemy, mając przede wszystkim na uwadze potrzeby i życzenia klientów. Porozumiewamy się w języku włoskim i od wielu lat odkrywamy sekrety włoskiej ziemi.

Na podstawie naszej wiedzy i doświadczenia oferujemy wysokiej jakości podróże i usługi dostosowane do indywidualnych klientów i korporacyjnych firm. Naszą misją jest tworzenie jedynych w swoim rodzaju i niepowtarzalnych wyjazdów i podróży.

Zapytaj nas o ofertę

Iga Olechowska

Zaufali nam

Zrealizowaliśmy dziesiątki wycieczek indywidualnych i grupowych dla klientów biznesowych.

Iga Olechowska

Zwiedzaj ze mną

Zapraszam na prywatne i grupowe zwiedzanie Florencji i Wenecji po polsku i angielsku, nie jak turyści, ale jak serdecznie przyjęci Goście.

Poznaj opinie moich Gości

Grzegorz Partyka
Grzegorz Partyka
2022-11-14
Świetny przewodnik- polecam!!!
nina kobeszko
nina kobeszko
2022-08-08
Profesjonalnie. Polecam
Artur Kołaczek
Artur Kołaczek
2022-08-08
Serdecznie polecam wycieczkę po Florencji z Iga.
Barbara Brzyska-Gruszczak
Barbara Brzyska-Gruszczak
2022-08-04
Pełny profesjonalizm. Informacje przekazywane w sposób łatwy, lekki i przyjemny. Polecamy.
Rafał Tkacz
Rafał Tkacz
2022-07-22
Pani Iga była dziś przewodniczką naszej rodziny po Florencji. Oboje z żoną jak i nasi nastoletni synowie byli zachwyceni. 3 godziny pełne treści przekazanej w mega przystępny sposób. Szczerze polecam!
Ela
Ela
2022-07-21
Gorąco polecam przewodniczkę po Florencji Panią Igę. Wybraliśmy opcje dla początkujących, na zwiedzanie Florencji po raz pierwszy. Pani Iga ma bardzo dobre podejście do dzieci, nie nudzą się jak to czasem się zdarza. Żadne pytanie nie pozostaje bez odpowiedz. Na pewno skorzystamy ponownie. Na stronie Pani Igi można wybrać sposób zwiedzania. Pozdrawiam?
냐냐뇨뇨
냐냐뇨뇨
2022-07-14
I really love Iga’s tour. She’s so kind and explain the paintings with a lot of passions. I would recommend her tour☺️
Anna Russyan
Anna Russyan
2022-06-17
Fantastyczna przewodniczka. Przy naszym napiętym grafiku, zorganizowała nam zwiedzanie tak, że obejrzeliśmy najważniejsze miejsca, a to co zostało będzie zachętą na powrót. I ta swobodna atmosfera w czasie zwiedzania. I to zaopiekowanie... Gorąco polecam ?
Małgorzta Gierada
Małgorzta Gierada
2022-06-06
Polecam z całego serca Igę. Dzięki fascynującymi opowieściami o Florencji przeniosłam się na początek XVI wieku. Jakże cudownie było przechodzić obok Mona Lisy, która przechadzała się obecną ulicą della Strufa. Zobaczył miejsce spotkań Dantego i Beatrycze a nawet samego Dantego, którego duch krąży po dziś dzień. Można by powiedzieć ze czułam się jak „O północy we Florencji „inspirując się filmem Woody Alena „O północy w Paryżu „Iga jesteś magiczna ??Dziękuję
Katerina
Katerina
2022-06-06
Iga robisz świetna robotę! Wspaniała przewodniczka po Florencji:)

Napisz

olechowska.iga@gmail.com

Zadzwoń

+39 3925470131

Dołącz

Zapraszam na mój instagram

Iga Olechowska © 2024. All Rights Reserved. Strona wykonana przez 712.pl.