Skip to content Skip to footer
Iga Olechowska zaprasza

Niezwykła Florencja

“Jeśli wiesz, gdzie patrzeć, Florencja może być niebem.”- Tak o stolicy Toskanii pisał autor bestsellerowych książek Dan Brown.

Florencja jest miastem tak niezwykłym, że przyjeżdżając tutaj na jednodniową wycieczkę turyści są w stanie zwiedzić tylko kilka kluczowych zabytków, placów i mostów. Przy odrobinie szczęścia uda się im jedynie zajrzeć do któregoś z muzeów. Na dokładniejsze zapoznanie się z większością atrakcji Florencji potrzeba tygodni ale jedno jest pewne: wizyta we Florencji z wykwalifikowanym przewodnikiem z pewnością pomoże Ci w szybszym zrozumieniu miasta, jego historii i sekretów.

Spacerując po Florencji i Wenecji wspólnie odkryjemy najważniejsze zabytki, niezwykłe uliczki i inne zakątki których nie znajdziesz w przewodnikach.

Nasze wspólne zwiedzanie możemy zacząć od włoskiego cappucino a zwieńczeniem wspólnej wycieczki może być piknik na wzgórzu z lampką prosecco lub odkrycie nieznanej trasy widokowej, która zachwyci wszystkich miłośników nieodkrytych szlaków. Moje propozycje zwiedzania znajdziesz poniżej…

Napisz

olechowska.iga@gmail.com

Zadzwoń

+39 3925470131

Dołącz

Zapraszam na mój instagram

Iga Olechowska © 2024. All Rights Reserved. Strona wykonana przez 712.pl.